پربازدید ترین ها
دومین مجمع عمومی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی آمار
دومین مجمع عمومی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی آمار در روز پنج‌شنبه 30 آذر 1396 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید....

دومین مجمع عمومی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی آمار در روز پنج‌شنبه 30 آذر 1396 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

مطابق اساسنامه مصوب اتحادیه، ابتدا گزارشی از روند فعالیت اتحادیه توسط دبیر اتحادیه ارائه گردید. پس از پایان بخش اول از برنامه‌های مجمع عمومی، اساسنامه اتحادیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت تا اصلاحات لازم در صورت نیاز به تصویب مجمع عمومی برسد. به دلیل این که مجمع عمومی با درخواست رسمی دبیر اتحادیه از مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با یک ماه تأخیر برگزار شده بود، تنها اصلاح مصوب در اساسنامه، تغییر زمان برگزاری مجمع عمومی سالانه از ماه آبان به ماه آذر بود. در حین بررسی اساسنامه، حاضرین به بحث و گفتگو پیرامون راهکارهای عملی برای تحقق اهداف و برنامه‌های مصوب اساسنامه پرداختند.

بخش پایانی مجمع عمومی، برگزاری انتخابات شورای مرکزی دوره دوم بود. برای این منظور، ابتدا کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی به ثبت‌نام پرداخته و سپس هر کدام دقایقی را جهت معرفی خود، اهداف و برنامه‌های احتمالی در صورت منتخب شدن صحبت کردند. با انجام رأی‌گیری مخفی، 5 نفر عضو اصلی شورای مرکزی و 2 نفر عضو علی‌البدل به شرح زیر تعیین شد:

1- بنیامین لقمان‌نیا (دانشگاه گیلان) – عضو اصلی شورای مرکزی

2- احمد باباخانی کویج (دانشگاه شهید بهشتی) – عضو اصلی شورای مرکزی

3- نجمه حمیدی‌نیا (دانشگاه سیستان و بلوچستان) – عضو اصلی شورای مرکزی

4- مریم فرهنگ (دانشگاه تربیت مدرس) – عضو اصلی شورای مرکزی

5- امیر عباسی (دانشگاه بیرجند) – عضو اصلی شورای مرکزی

6- مهدی طالبی حبیب‌آبادی (دانشگاه صنعتی اصفهان) – عضو علی‌البدل شورای مرکزی

7- رسول زابلی (دانشگاه شهیدباهنر کرمان) – عضو علی‌البدل شورای مرکزی

بازرسان اتحادیه نیز به شرح زیر انتخاب شدند:

1- مسعود رودسرابی (دانشگاه حکیم سبزواری) – بازرس اصلی

2- فرناز صفادل (دانشگاه الزهرا) – بازرس علی‌البدل

با پایان یافتن فرآیند انتخابات شورای مرکزی، رأی گیری برای انتخاب دبیر اتحادیه از میان اعضای منتخب صورت گرفت که بنیامین لقمان‌نیا کاندیدای برای یک سال دیگر به عنوان دبیر اتحادیه انتخاب شد.

برچسب ها: برچسبی برای این پست یافت نشد
موضوعات: اطلاعیه ها